events

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez firmowych, eventów plenerowych, pokazów mody, przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych.

Do naszych flagowych realizacji należą między innymi:
▶︎ pokaz mody kolekcji „Abażur” Patryka Liska,
▶︎ seria letnich imprez plenerowych organizowanych na plaży przy obiekcie sportowym Freestyle Park w Chorzowie,
▶︎ wesele niespodzianka zorganizowane w dniu 40 urodzin Pana młodego
▶︎ oraz przyjęcie urodzinowe zorganizowane w specjalnie zaaranżowanym gigantycznych rozmiarów prezencie przewiązanym czerwoną wstążką, w którym na potrzeby imprezy powstał kącik barowy, część cateringowa oraz miejsce do tańca

Regularnie współpracujemy również z I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Katowicach angażując się w organizację Koncertu Charytatywnego wystawiając pokazy akrobacji powietrznych.

Podczas organizacji wydarzenia korzystamy z usług wielu podwykonawców z którymi współpracujemy od lat. Zapewniają oni między innymi catering, oprawę filmową i wideo oraz oprawę multimedialną i florystyczną imprez.

Nasz młody, kreatywny i pełny energii zespół chętnie przygotuje dla Państwa ofertę, która z pewnością Państwa zaskoczy, a finalny efekt zrobi piorunujące wrażenie zarówno na organizatorach jak i uczestnikach wydarzenia.

Zachęcamy do wysyłania zapytań ofertowych na events@jacobes.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 513-067-126

Poniżej znajdziecie Państwo wideo-relacje ze wspomnianych wyżej realizacji. Więcej materiałów można znaleźć na naszych kanałach społecznościowych.


events @jacobes.com.pl // +48 786-105-601


Urodzinowa niespodzianka

Niedawno udostępniliśmy kilka zdjęć z imprezy urodzinowej Daniela, dziś tę relację uzupełniamy krótkim filmikiem. Dziękujemy DronView Paweł Klimek za wideorelację. ENJOY!

Gepostet von jacob.es events am Dienstag, 28. März 2017

Pokaz kolekcji ABAŻUR

Gepostet von jacob.es events am Mittwoch, 1. Juni 2016