Job me up!

W związku z poszerzeniem działalności o kolejną linię biznesową poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY / ASYSTENT OSOBISTY.

Obowiązki:

  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami firmy
  • Udzielanie klientom informacji na temat oferty handlowej
  • Umawianie spotkań handlowych
  • Raportowanie w CRM
  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa nowych klientów
  • Obsługa social-mediów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Doświadczenie w telemarketingu
  • Duża samodzielność
  • Orientacja na cel
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Poczucie estetyki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w wymiarze 1/2 etatu w oparciu o umowę zlecenie / umowę o dzieło.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Duży zakres samodzielności
  • Bardzo dobre warunki pracy (nowoczesne narzędzia pracy, przyjazna i swobodna atmosfera w pracy)

Miejsce pracy: Bytom (praca zdalna)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Jacob.es Jakub Starzyński z siedzibą w 40-841 Katowice, ul. Ignacego Mościckiego 9a, lok. 6 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest  Jacob.es Jakub Starzyński z siedzibą w 40-841 Katowice, ul. Ignacego Mościckiego 9a, lok. 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

FORMULARZ REKRUTACYJNY

Masz pytania? Napisz do nas! job@jacobes.com.pl